Načítání obsahu...
O společnosti

Aktuality

Sběrné dvory zavřeny, zastaveny komerční služby pro občany

17. 3. 2020
Od úterka 17. 3. až do odvolání jsou všechny sběrné dvory v Ostravě zavřeny a OZO zastavilo příjem odpadů za úplatu od občanů a prodej kompostu a substrátu je možný jen přes e-shop.

Ode dneška, tedy od 17. 3. 2020, jsou všechny sběrné dvory v Ostravě až do odvolání uzavřeny. K tomuto opatření byla společnost OZO Ostrava nucena přistoupit vzhledem k nařízení Vlády ČR a po dohodě s městem Ostravou.

Pro občany je zastaven také příjem odpadu za úplatu v provozovně v Ostravě-Kunčicích a prodej kompostu a substrátu na kompostárně v Hrušově.Občané mohou vybrané služby (přistavení velkoobjemového kontejneru, mobilní svoz nábytku, dovoz kompostu, čerpání odpadních vod) objednat pouze přes eshop.ozoostrava.cz.

Zároveň společnost OZO Ostrava vyzývá všechny zákazníky z řad firem, aby své požadavky řešili pokud možno elektronicky či telefonicky a omezili své osobní návštěvy v provozovnách společnosti jen na nejnutnější případy a s použitím roušek. 

Pravidelný svoz odpadu v celé svozové oblasti OZO probíhá bez omezení.

Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  

Další aktuality

Omezení v poskytování služeb OZO Ostrava

Omezení v poskytování služeb OZO Ostrava

16. 3. 2020

Sběrné dvory jsou zatím otevřené dle běžné provozní doby, omezení se týká veškerého příjmu odpadu za úplatu (stavební odpad...), ten bude přijímán pouze v provozovně 5 - Průmyslové odpady v Ostravě - Kunčicích. Další vybrané služby si budou moci občané objednat přes eshop. Svoz odpadu probíhá bez omezení. Prosíme všechny zákazníky i občany, aby pokud možno omezili osobní návštěvy našich provozoven a sběrných dvorů.

/aktuality/svoz-probiha-bez-omezeni-jen-omezte-navstevy_nd49
Svoz zeleně zůstává stejný

Svoz zeleně zůstává stejný

9. 3. 2020

Letní svoz zeleně bude v roce 2020 probíhat ve stejných dnech jako v předchozím roce.

/aktuality/letni-provoz-zahajen_nd12