Načítání obsahu...
O společnosti

Aktuality

Pytlovaný substrát v prodeji ve sběrných dvorech

21. 3. 2023
I když na kompostárně bude zeminový substrát k dispozici až v dubnu, ostravské sběrné dvory balený substrát prodávají už nyní. Jestli už vás to táhne na zahrádky, přijeďte si pro něj!

Ačkoli obvykle bývá pytlovaný substrát ve sběrných dvorech v prodeji až od dubna, letos OZO své sběrné dvory zásobilo už začátkem března. Vlastně tím nahradilo dočasný výpadek dostupnosti zeminového substrátu na své kompostárně. A tak pokud nepotřebujete substrátu celou fůru, ale stačí Vám třeba jen pár pytlů na doplnění záhonů či vyrovnání drobných nerovností terénu, zajeďte si pro něj. 18litrový pytel stojí jen 40 Kč a jaro už klepe na dveře!

Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  

Další aktuality

!!! PLATBA KARTOU !!!

!!! PLATBA KARTOU !!!

1. 6. 2023

Dlouho žádaná služba se stane skutečností! Platba nebude omezena minimální částkou.

/aktuality/platba-kartou_nd138
Soutěž "Víme, co s odpady" už zná své vítěze

Soutěž "Víme, co s odpady" už zná své vítěze

19. 5. 2023

Při příležitosti 20 let provozu svého Centra odpadové výchovy vyhlásila před časem společnost OZO Ostrava soutěž pro školy ve své svozové oblasti. Žáci měli za úkol tvořit výtvarná či audiovizuální díla na téma nakládání s odpady.

/aktuality/soutez-quot-vime-co-s-odpady-quot-uz-zna-sve-viteze_nd137
Odpadové služby přes e-shop? OZO to umí!

Odpadové služby přes e-shop? OZO to umí!

27. 4. 2023

Už několik let nabízí společnost OZO Ostrava občanům své svozové oblasti možnost objednat si komerční odpadové služby z pohodlí domova, přes e-shop. Tato forma objednávek se stala oblíbenou zejména v období covidových omezení, ale zájem o ni pokračuje i nadále. Nyní OZO přichází s rozšířením svého e-shopu o služby pro firmy a živnostníky.

/aktuality/odpadove-sluzby-pres-e-shop-ozo-to-umi_nd134