Načítání obsahu...
O společnosti

Aktuality

Odpadové služby přes e-shop? OZO to umí!

27. 4. 2023
Už několik let nabízí společnost OZO Ostrava občanům své svozové oblasti možnost objednat si komerční odpadové služby z pohodlí domova, přes e-shop. Tato forma objednávek se stala oblíbenou zejména v období covidových omezení, ale zájem o ni pokračuje i nadále. Nyní OZO přichází s rozšířením svého e-shopu o služby pro firmy a živnostníky.

V loňském roce si některou ze 4 nabízených služeb objednalo přes 500 zákazníků OZO. Nejčastěji se jednalo o přistavení velkoobjemového kontejneru o objemu v rozmezí 2-20 m3 a následný odvoz a likvidaci odpadu do něj odloženého(celkem 241 případů). Další službou v pořadí oblíbenosti se stal dovoz kompostu či zeminového substrátu z ostravské kompostárny OZO přímo na místo určené objednatelem (126 objednávek). Za ní pak následovaly svoz objemného odpadu z místa bydliště v Ostravě (117) a čerpání a likvidace odpadních vod (33).

Na sklonku loňského roku OZO rozšířilo svůj e-shop o služby pro podnikatele a firmy. E-shop je pro ně výhodné využít hlavně pro jednorázové služby, kvůli kterým se nevyplatí jezdit do sídla OZO v Kunčicích a sjednávat zde smlouvu, ale jednoduše si je mohou na pár kliknutí objednat odkudkoli. K dispozici je zde objednání velkoobjemového kontejneru pro přepravu a likvidaci objemných a stavebních odpadů, zeleně či větví a dále čerpání odpadních vod.  Firemní zákazníci obdrží po výkonu služby veškerou povinnou dokumentaci, kterou právnické subjekty musí své nakládání s odpady prokazovat.

Zájemci z řad občanů i firem si na e-shopu OZO mohou vybranou službu vždy nejdříve nezávazně zkalkulovat a teprve potom se rozhodnou, zda je pro ně cena přijatelná a zda budou pokračovat k její objednávce a platbě kartou.


Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  

Další aktuality

Omezení SD Stará Bělá a SD Třebovice

Omezení SD Stará Bělá a SD Třebovice

19. 2. 2024

Z důvodu drcení větví bude ve středu 28. 2. 2024 od 10.00 do 14.00 hodin uzavřen sběrný dvůr v Ostravě-Staré Bělé. O den dříve bude drcení větví probíhat ve sběrném dvoře v Třebovicích.

/aktuality/omezeni-sd-stara-bela-a-sd-trebovice-1_nd132
OZO podpoří zelené projekty

OZO podpoří zelené projekty

8. 1. 2024

Osmý ročník Tematických výzev OZO Ostrava je odstartován. Ostravská odpadová společnost v rámci letošní výzvy Zelená pro Ostravu opět podpoří projekty zaměřené na výsadbu a údržbu veřejné zeleně ve městě. Financovány budou už potřetí z veřejné sbírky, kterou tvoří výtěžek z Reuse centra Ostrava. To za rok 2023 vydělalo více než 1,5 milionu korun. 

/aktuality/ozo-podpori-zelene-projekty_nd159
VÁNOČNÍ JARMARK

VÁNOČNÍ JARMARK

1. 12. 2023

A je to tady! 12.12.2023 se opět uskuteční náš VÁNOČNÍ JARMARK v Reuse centru Ostrava.

/aktuality/vanocni-jarmark_nd156