Načítání obsahu...
O společnosti

Aktuality

Kurzy šití v Reuse centru Ostrava

14. 12. 2022
Od ledna startují kurzy šití pro začátečníky v našem reuse centru.

Chcete se naučit spravovat či přešívat staré povlečení, ubrusy, závěsy? Nechcete kupovat neustále nové, ale chcete umět tvořit na šicím stroji? Ze závěsu ubrus, z ubrusu prostírání, z prostírání pytlík na oblečení či ořechy? Naučíme Vás to v kurzu pro začátečníky. Stejně jako ovládání šicího stroje, různé druhy stehů a šití, tvorby střihů. A pokud se budete chtít posunout dále, můžete se přihlásit do navazujících kurzů pro pokročilé.

 

Těšíme se na Vás v Reuse centru Ostrava v lednové termíny 14. 1. a 28. 1. od 8:00 -13:00 hodin.

Váš tým Reuse centra Ostrava a Vestibul Interier 

Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  

Další aktuality

OZO staví třídicí linku a hledá nové zaměstnance

OZO staví třídicí linku a hledá nové zaměstnance

19. 1. 2023

Na sklonku minulého roku zahájila společnost OZO Ostrava výstavbu nové třídicí linky na směsný komunální odpad. Ta do budoucna zajistí odklon odpadů ze skládky a jejich materiálové nebo energetické využití. Nová třídicí linka by měla být spuštěna do provozu kolem poloviny tohoto roku, a proto již nyní OZO začíná s náborem nových zaměstnanců. Celkem se bude jednat o 28 nových pracovních míst na pracovišti v areálu společnosti v Ostravě-Kunčicích.

/aktuality/ozo-stavi-tridici-linku-a-hleda-nove-zamestnance_nd122
OZO rozdělí milion mezi zelené projekty

OZO rozdělí milion mezi zelené projekty

10. 1. 2023

Sedmý ročník Tematických výzev OZO Ostrava je odstartován. Ostravská odpadová společnost v rámci letošní výzvy Zelená pro Ostravu opět podpoří projekty zaměřené na výsadbu a údržbu veřejné zeleně ve městě. Financovány budou už podruhé z veřejné sbírky, kterou tvoří výtěžek z Reuse centra Ostrava. To za rok 2022 vydělalo více než 1 milion korun. 

/aktuality/ozo-rozdeli-milion-mezi-zelene-projekty_nd121