Načítání obsahu...
O společnosti

Aktuality

Green Swap aneb Výměna rostlin

5. 11. 2021
V pátek 12. listopadu 2021 se v Reuse centru Ostrava budou vyměňovat rostliny. Přijďte!
V pátek 12. 11. od 14 do 18 hodin pořádá Reuse centrum Ostrava historicky první swap, tedy akci, na které si můžete něco vyměňovat. Tentokrát to bude GREEN SWAP aneb VÝMĚNA ROSTLIN. Přineste rostliny, které vám přebývají a vyměňte je za jiné. Může se jednat o rostliny pokojové i venkovní, řízky rostlin k zakořenění, semena, cibulky, ale i sušené byliny nebo přebytky zahradních plodin. Vstupné na akci je 50 korun, které budou připsány na konto veřejné sbírky na zeleň v Ostravě.

Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  

Další aktuality

Advent v Reuse centru Ostrava

Advent v Reuse centru Ostrava

19. 11. 2021

Adventní workshopy, swap vánočních dekorací, vánoční kolo štěstí i výrazné slevy. Vánoce trochu jinak odstartují v Reuse centru Ostrava už ve středu 24. listopadu! Společným jmenovatelem všech adventních aktivit bude opětovné použití věcí, které by jinak skončily jako odpad.

/aktuality/advent-v-reuse-centru-ostrava_nd92
Úspěšný první rok Reuse centra Ostrava

Úspěšný první rok Reuse centra Ostrava

12. 11. 2021

Reuse centrum Ostrava nedávno oslavilo rok od svého založení. Během této doby si získalo velkou oblibu návštěvníků, kteří dali nový život už více než 43 tisícům předmětů. Díky tomu je na konto sbírky Veřejná zeleň města Ostravy vloženo již 831 tisíc korun! Kromě toho centrum v říjnu získalo v soutěži Stavba roku 2021 cenu za mimořádný celospolečenský přínos.

/aktuality/uspesny-prvni-rok-reuse-centra-ostrava_nd91