Načítání obsahu...
O společnosti

Aktuality

Doprovodný program Reuse centra Ostrava pokračuje

20. 4. 2023
Reuse centrum, které ve svém areálu v Přívoze provozuje OZO Ostrava, kromě běžné nabídky staršího zboží připravuje pro zájemce bohatý doprovodný program.

Už od ledna 2023 probíhají v nově zřízené šicí dílně kurzy šití ve spolupráci s Vestibul Interier. Ty nejbližší se uskuteční  29. 4.  (pro začátečníky) a 6. 5.  (pro pokročilé). Bližší informace o přihlášení a cenách kurzů najdou zájemci na webu Reuse centra Ostrava.

Na květen je připravena další akce, ke které tentokrát spojily síly reuse centrum a město Ostrava se svým projektem Tvoříme prostor. Během ní můžete volně vyměňovat rostliny, sazenice a semena všeho druhu a zároveň se naučit vyrobit lavičku a truhlík na květiny. jednotné vstupné na tuto dvojakci je 50 Kč. Výtěžek poputuje jako tradičně na veřejnou sbírku, z níž OZO financuje výsadbu rostlin na území města Ostravy.


     

Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  

Další aktuality

!!! PLATBA KARTOU !!!

!!! PLATBA KARTOU !!!

1. 6. 2023

Dlouho žádaná služba se stane skutečností! Platba nebude omezena minimální částkou.

/aktuality/platba-kartou_nd138
Soutěž "Víme, co s odpady" už zná své vítěze

Soutěž "Víme, co s odpady" už zná své vítěze

19. 5. 2023

Při příležitosti 20 let provozu svého Centra odpadové výchovy vyhlásila před časem společnost OZO Ostrava soutěž pro školy ve své svozové oblasti. Žáci měli za úkol tvořit výtvarná či audiovizuální díla na téma nakládání s odpady.

/aktuality/soutez-quot-vime-co-s-odpady-quot-uz-zna-sve-viteze_nd137
Odpadové služby přes e-shop? OZO to umí!

Odpadové služby přes e-shop? OZO to umí!

27. 4. 2023

Už několik let nabízí společnost OZO Ostrava občanům své svozové oblasti možnost objednat si komerční odpadové služby z pohodlí domova, přes e-shop. Tato forma objednávek se stala oblíbenou zejména v období covidových omezení, ale zájem o ni pokračuje i nadále. Nyní OZO přichází s rozšířením svého e-shopu o služby pro firmy a živnostníky.

/aktuality/odpadove-sluzby-pres-e-shop-ozo-to-umi_nd134