Načítání obsahu...
O společnosti

Aktuality

OZO podpoří zajímavé projekty

28. 5. 2018
Smlouvy na podporu projektů v rámci Tematických výzev OZO Ostrava jsou podepsány. OZO na projekty poskytne bezmála 850 tisíc korun.

Do tematických výzev vyhlášených společností OZO Ostrava přihlásilo své projekty osmnáct subjektů. Vybráno bylo devět, jimž bude poskytnuta celková částka 846 500 korun, což je oproti loňskému prvnímu ročníku více než dvojnásobek.

„Stejně jako v prvním ročníku, i letos jde o originální návrhy dotýkající se nejrůznějších oblastí života ve městě a přispívající k edukaci obyvatel všechgenerací,“zdůrazňuje jednatel OZO Ostrava Karel Belda a dodává, že všechny vítězné projekty jsou v souladu s cílem tematických výzev. „Jsou to smysluplné aktivity zaměřené na zvýšení míry využívání odpadu a zvelebování životního prostředí,“ objasňuje. 

Všechny podpořené projekty by se měly uskutečnit v období od června do listopadu tohoto roku. V prosinci OZO Ostrava letošní podpořené projekty vyhodnotí a rozhodne o celkové částce, kterou hodlá poskytnout v příštím ročníku tematických výzev. Nové výzvy pak vyhlásí v průběhu ledna 2019.

Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  

Další aktuality

Odpady vozíme i ve svátky

Odpady vozíme i ve svátky

29. 6. 2018

Ve dnech státních svátků 5. a 6. července 2018 probíhá svoz odpadu podle běžného harmonogramu, jako by se jednalo o všední den. Sběrné dvory jsou jako tradičně otevřeny jen ty čtyři, které mají otevřeno i v neděli, tedy Poruba, Kunčice, Přívoz a Zábřeh.

/aktuality/odpady-vozime-i-ve-svatky_nd21
Změna provozní doby po dobu letních prázdnin!

Změna provozní doby po dobu letních prázdnin!

29. 6. 2018

V letních měsících červenci a v srpnu bude mít obchodní oddělení OZO Ostrava s. r. o. Provozovna 1 - Komunální odpady, Slovenská 1/1083, Ostrava - Přívoz pondělní provozní dobu stejnou jako v ostatních dnech, tzn. od 7.00 – 15.00 hodin. Děkujeme za pochopení!

/aktuality/zmena-provozni-doby-po-dobu-letnich-prazdnin_nd22
Recyklace elektrospotřebičů má smysl

Recyklace elektrospotřebičů má smysl

1. 6. 2018

Město Ostrava a OZO Ostrava obdržely od společnosti ASEKOL certifikát vypovídající o přínosech třídění a recyklace elektrozařízení.

/aktuality/recyklace-elektrospotrebicu-ma-smysl_nd20