Načítání obsahu...
O společnosti

Aktuality

OZO podpoří zajímavé projekty

28. 5. 2018
Smlouvy na podporu projektů v rámci Tematických výzev OZO Ostrava jsou podepsány. OZO na projekty poskytne bezmála 850 tisíc korun.

Do tematických výzev vyhlášených společností OZO Ostrava přihlásilo své projekty osmnáct subjektů. Vybráno bylo devět, jimž bude poskytnuta celková částka 846 500 korun, což je oproti loňskému prvnímu ročníku více než dvojnásobek.

„Stejně jako v prvním ročníku, i letos jde o originální návrhy dotýkající se nejrůznějších oblastí života ve městě a přispívající k edukaci obyvatel všechgenerací,“zdůrazňuje jednatel OZO Ostrava Karel Belda a dodává, že všechny vítězné projekty jsou v souladu s cílem tematických výzev. „Jsou to smysluplné aktivity zaměřené na zvýšení míry využívání odpadu a zvelebování životního prostředí,“ objasňuje. 

Všechny podpořené projekty by se měly uskutečnit v období od června do listopadu tohoto roku. V prosinci OZO Ostrava letošní podpořené projekty vyhodnotí a rozhodne o celkové částce, kterou hodlá poskytnout v příštím ročníku tematických výzev. Nové výzvy pak vyhlásí v průběhu ledna 2019.

Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  

Další aktuality

Provoz o státním svátku

Provoz o státním svátku

25. 9. 2018

V pátek 28. září 2018, v den státního svátku, probíhá svoz odpadu podle běžného pátečního harmonogramu. Prodej kompostu a zeminového substrátu na kompostárně v Hrušově bude rovněž probíhat jako ve všední den, tedy od 7 - 16.30 hodin. V provozu však budou jen 4 největší ostravské sběrné dvory, a to v Porubě, Zábřehu, Přívoze a Kunčicích, všechny od 8 do 18 hodin.

/aktuality/provoz-o-statnim-svatku_nd6
Pilotní projekt Bartovice

Pilotní projekt Bartovice

29. 8. 2018

V Ostravě odstartuje pilotní projekt, v jednom městském obvodu budou přistaveny speciální kontejnery na tříděný odpad.

/aktuality/pilotni-projekt-bartovice_nd23