Načítání obsahu...
O společnosti

Aktuality

O státních svátcích jezdíme

24. 4. 2018
Stejně jako ve většině svátečních dnů i o blížících se státních svátcích 1. a 8. května bude svoz odpadu probíhat jako v běžné všední úterky.

O státních svátcích 1. 5. a 8. 5. bude svoz odpadu ve svozové oblasti OZO Ostrava probíhat bez omezení jako by se jednalo o všední dny. Ze sběrných dvorů budou tradičně otevřeny čtyři "nedělní" - sběrné dvory v Kunčicích, Přívoze, Porubě a Zábřehu, a to od 8 do 20 hodin.

Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  

Další aktuality

Odpady vozíme i ve svátky

Odpady vozíme i ve svátky

29. 6. 2018

Ve dnech státních svátků 5. a 6. července 2018 probíhá svoz odpadu podle běžného harmonogramu, jako by se jednalo o všední den. Sběrné dvory jsou jako tradičně otevřeny jen ty čtyři, které mají otevřeno i v neděli, tedy Poruba, Kunčice, Přívoz a Zábřeh.

/aktuality/odpady-vozime-i-ve-svatky_nd21
Změna provozní doby po dobu letních prázdnin!

Změna provozní doby po dobu letních prázdnin!

29. 6. 2018

V letních měsících červenci a v srpnu bude mít obchodní oddělení OZO Ostrava s. r. o. Provozovna 1 - Komunální odpady, Slovenská 1/1083, Ostrava - Přívoz pondělní provozní dobu stejnou jako v ostatních dnech, tzn. od 7.00 – 15.00 hodin. Děkujeme za pochopení!

/aktuality/zmena-provozni-doby-po-dobu-letnich-prazdnin_nd22
Recyklace elektrospotřebičů má smysl

Recyklace elektrospotřebičů má smysl

1. 6. 2018

Město Ostrava a OZO Ostrava obdržely od společnosti ASEKOL certifikát vypovídající o přínosech třídění a recyklace elektrozařízení.

/aktuality/recyklace-elektrospotrebicu-ma-smysl_nd20