Načítání obsahu...
O společnosti

Aktuality

Letní provoz zahájen

3. 4. 2018
S 1. dubnem vstoupil v platnost letní provozní řád sběrných dvorů v Ostravě a letní harmonogram svozu zeleně.

Prodloužený letní provoz sběrných dvorů OZO Ostrava byl zahájen 1. dubna a potrvá až do 31. října. Provozní doba se se během těchto měsíců prodlouží v odpoledních hodinách o dvě hodiny. Provoz sběrného dvora v Polance zůstává celoročně beze změn, 

Příchod jara se promítne také do svozu zeleně ve městě. OZO Ostrava přechází od dubna na letní harmonogram, který bude ukončen až 30. listopadu. V uvedeném období bude bioodpad z hnědých popelnic opět svážen co dva týdny, v zimním období to bylo jen jednou měsíčně. 
S jarem přicházejí na řadu také práce na zahradě. Dobrou zprávou pro zahrádkáře i ty, kteří se chystají na zvelebování trávníků, je, že v ostravských sběrných dvorech je od dubna opět k dispozici balený kompost a zeminový substrát z  kompostárny OZO. Cena 1 pytle o objemu 18 litrů činí 25 korun. Zájemci o větší množství nebaleného kompostu nebo substrátu se mohou vypravit přímo do kompostárny v Hrušově, kde je zmíněného přírodního hnojiva bohatého na živiny a humus dostatek. 

Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  

Další aktuality

Letní provoz zahájen

3. 4. 2018

S 1. dubnem vstoupil v platnost letní provozní řád sběrných dvorů v Ostravě a letní harmonogram svozu zeleně.

/aktuality/letni-provoz-zahajen_nd12

Velikonoce a odpady

26. 3. 2018

V období velikonočních svátků bude svoz odpadu probíhat podle běžného harmonogramu bez omezení.

/aktuality/velikonoce-a-odpady_nd11

Mimořádné uzavření SD Ostrava- Přívoz

20. 2. 2018

Z důvodu výstavby nové teplovodní přípojky bude v termínu od soboty 24. 2. 2018 do neděle 4. 3. 2018 uzavřen sběrný dvůr Ostrava-Přívoz a také hlavní příjezdová komunikace do areálu OZO ze Slovenské ul.

/aktuality/mimoradne-uzavreni-sd-ostrava-privoz_nd10