Načítání obsahu...
O společnosti

Aktuality

Do sběrného dvora v Zábřehu jeďte kolem Decathlonu

16. 5. 2018
Kvůli opravě mostu přes Rudnou se až do odvolání nedá z ulice Výškovické odbočit ke sběrnému dvoru v ulici U Výtopny. Náhradní příjezd je kolem Decathlonu.

Občanům Ostravy, kteří v nejbližší době hodlají odložit odpad ve sběrném dvoře Zábřehu doporučujeme zvolit opačný vjezd do ulice U Výtopny, a to od kruhového objezdu u nákupního centra Decathlon. Z ulice Výškovické se totiž po dobu oprav mostu přes Rudnou nedá do ulice U Výtopny odbočit.

Děkujeme občanům, kteří nás na toto omezení upozornili, stavaři totiž společnost OZO Ostrava o uzavírce vůbec neinformovali. 

Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  

Další aktuality

Odpady vozíme i ve svátky

Odpady vozíme i ve svátky

29. 6. 2018

Ve dnech státních svátků 5. a 6. července 2018 probíhá svoz odpadu podle běžného harmonogramu, jako by se jednalo o všední den. Sběrné dvory jsou jako tradičně otevřeny jen ty čtyři, které mají otevřeno i v neděli, tedy Poruba, Kunčice, Přívoz a Zábřeh.

/aktuality/odpady-vozime-i-ve-svatky_nd21
Změna provozní doby po dobu letních prázdnin!

Změna provozní doby po dobu letních prázdnin!

29. 6. 2018

V letních měsících červenci a v srpnu bude mít obchodní oddělení OZO Ostrava s. r. o. Provozovna 1 - Komunální odpady, Slovenská 1/1083, Ostrava - Přívoz pondělní provozní dobu stejnou jako v ostatních dnech, tzn. od 7.00 – 15.00 hodin. Děkujeme za pochopení!

/aktuality/zmena-provozni-doby-po-dobu-letnich-prazdnin_nd22
Recyklace elektrospotřebičů má smysl

Recyklace elektrospotřebičů má smysl

1. 6. 2018

Město Ostrava a OZO Ostrava obdržely od společnosti ASEKOL certifikát vypovídající o přínosech třídění a recyklace elektrozařízení.

/aktuality/recyklace-elektrospotrebicu-ma-smysl_nd20