Načítání obsahu...
O společnosti

Aktuality

Do sběrného dvora v Zábřehu jeďte kolem Decathlonu

16. 5. 2018
Kvůli opravě mostu přes Rudnou se až do odvolání nedá z ulice Výškovické odbočit ke sběrnému dvoru v ulici U Výtopny. Náhradní příjezd je kolem Decathlonu.

Občanům Ostravy, kteří v nejbližší době hodlají odložit odpad ve sběrném dvoře Zábřehu doporučujeme zvolit opačný vjezd do ulice U Výtopny, a to od kruhového objezdu u nákupního centra Decathlon. Z ulice Výškovické se totiž po dobu oprav mostu přes Rudnou nedá do ulice U Výtopny odbočit.

Děkujeme občanům, kteří nás na toto omezení upozornili, stavaři totiž společnost OZO Ostrava o uzavírce vůbec neinformovali. 

Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  

Další aktuality

OZO Ostrava získala ocenění za společenskou odpovědnost

OZO Ostrava získala ocenění za společenskou odpovědnost

30. 11. 2018

V devátém ročníku Národní ceny České republiky za společenskou odpovědnost, kterou vyhlašuje Rada kvality ČR řízená Ministerstvem průmyslu a obchodu, se společnost OZO Ostrava stala vítězem v kategorii velká organizace (nad 250 zaměstnanců).

/aktuality/ozo-ostrava-ziskala-oceneni-za-spolecenskou-odpovednost_nd31
Zimní provozní doba sběrných dvorů

Zimní provozní doba sběrných dvorů

1. 11. 2018

Od 1. listopadu se provozní doba ostravských mění na zimní. Sběrné dvory v Porubě, Zábřehu, Přívoze a Kunčicích budou denně zavírat v 18 hodin, ostatní sběrné dvory budou mít v pracovní dny otevřeno do 18 a v sobotu do 12 hodin. zimní provozní doba potrvá až do konce března 2019.

/aktuality/zimni-provozni-doba-sbernych-dvoru_nd29